We wtorek (23.02) spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych było nietypowe. Tym razem promowaliśmy DKK na zebraniu seniorów w Gminnym Centrum Kultury. Licznie zgromadzeni seniorzy mogli się przekonać, jak wyglądają nasze rozmowy o książkach i wielu życiowych i codziennych sprawach, do których omówienia inspirują nas często czytane teksty. Przybyłych na spotkanie szybko połączyły wspólne książkowe tematy. Głównym z nich były książki biograficzne dotyczące Lecha Wałęsy i jego żony – Danuty. Zaprezentowaliśmy też lekturę na kolejne spotkanie DKK zaplanowane 21 marca o godz. 17.00 i zaprosiliśmy obecnych do wzięcia w nim udziału. Powieść „Kilka dni lata” Sobieszczańskiej, o której porozmawiamy w marcu, można wypożyczyć w bibliotece.

DKK luty s 04

DKK luty s 06