Z okazji Dnia Dziecka w sobotę 28 maja w parku rekreacyjnym odbył się festyn zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Polance Wielkiej. Zapanowała wówczas wyjątkowo radosna atmosfera, a dzieci mogły cieszyć się swym świętem tak, jak najbardziej lubią – korzystając z wielu atrakcji i zabaw przygotowanych specjalnie dla nich i dostępnych bezpłatnie. Do ich dyspozycji były więc dmuchańce, autka, żyroskop, kule wodne, eurobangee i wiele innych niespodzianek. Wśród intrygujących atrakcji znalazły się m.in. widowiskowe pokazy doświadczeń chemicznych przygotowanych przez Fabrykę Kreatywności z Kęt, występ grupy Cheerleaders Shine z Polanki Wielkiej oraz spektakl teatrzyku Bajdurka z Rabki. Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się z nami.