EkoBieg Doliny Karpia! Zapraszamy serdecznie!

W niedzielę, 27 czerwca, na trasie szczytów Doliny Karpia: Krzemionka – Lubań – Trawna Góra – Lubań – Krzemionka odbędzie się EkoBieg Doliny Karpia!

Dolina Karpia to atrakcyjny turystycznie i przyrodniczo teren historycznego zagłębia hodowli karpia rozciągający się na setkach hektarów w Dolinie Wisły i Skawy. Doskonale nadaje się do uprawiania turystyki rowerowej – w Dolinie Karpia wyznaczono ponad 500 km szlaków rowerowych, przeznaczonych dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników dwóch kół. Aby poznać walory Doliny Karpia oraz zdrowo i aktywnie spędzić czas zapraszamy wszystkich amatorów biegania i nie tylko do udziału w EkoBiegu Doliny Karpia!

Wystartujemy o godzinie 10.00! Start i meta w miejscowości Lgota ul. Podgórska 56 (teren Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Lgota, gmina Tomice, powiat wadowicki). Przewidywany czas trwania biegu na trasie Lgota – Marcyporęba – Wysoka – Babica – Witanowice – Lgota to około 2 godziny. Przewidujemy około 100 uczestników,  nie może zabraknąć tam Ciebie! Zgłoszenia przyjmować będziemy poprzez stronę internetową www.bit.ly/zapisy-ekobieg oraz www.dolinakarpia.org.

Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Dla zwycięzców w każdej z 9 kategorii: I miejsce – bon o wartości 200,00 zł do wykorzystania w sklepach sportowych oraz voucher o wartości 100,00 zł do Resortu MOLO – użytkownika znaku marki lokalnej Dolina Karpia, za zajęcie II-III miejsca – bon o wartości 100,00 zł do wykorzystania w sklepach sportowych oraz voucher o wartości 100,00 zł na usługę wypożyczenia kajaków od użytkowników znaku marki lokalnej Dolina Karpia. Każdy ze zwycięzców otrzyma również pakiet produktów lokalnych posiadających znak marki lokalnej Dolina Karpia. Ponadto, uczestnicy Ekobiegu Doliny Karpia otrzymają gadżety ekologiczne promujące EkoBieg Doliny Karpia i cały obszar Doliny Karpia.

EkoBieg Doliny Karpia przygotowaliśmy przy współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Lgota.

W zależności od wprowadzonych niezależnych od nas obostrzeń związanych z COVID-19, zastrzegamy  sobie możliwość zmiany terminu EkoBiegu Doliny Karpia.

ZAPRASZAMY!