Oto Adrianna, Lilianna, Mikołaj, Wiktor i Wojciech – dzieci nagrodzone w pierwszych czterech miesiącach b.r. w ramach kampanii “Mała książka – wielki człowiek”. Wielkie gratulacje dla świetnych, młodych czytelników i czytelniczek!

W ramach akcji “„Mała książka – wielki człowiek” dzieci w wieku 3-6 lat podczas zapisywania się do biblioteki otrzymują w prezencie wyjątkową książeczkę i specjalną kartę na naklejki. W czasie kolejnych wizyt w bibliotece i wypożyczenia przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego mali czytelnicy otrzymują naklejkę na kartę, a po zebraniu dziesięciu zostają – podobnie jak nasi tegoroczni laureaci i laureatki – uhonorowani odznaką, gadżetem i imiennym dyplomem potwierdzającym ich czytelnicze zainteresowania. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi do wzięcia udziału w kampanii “Mała książka – wielki człowiek”!