Z powodu pandemii spotkanie realizowane przez Publiczną Bibliotekę GCK w Polance Wielkiej z autorką książek dla dzieci i młodzieży – Katarzyną Wasilkowską przybrało formę wirtualnej relacji. Przedszkolaki z grupy V (Niebieskiej) z Polanki Wielkiej wraz z wychowawczynią – p. Małgorzatą Antecką-Żurek oraz p. Klaudią Sanak poznawały i omawiały opowieść “Baltazar wraca do domu”, a następnie dzieci przygotowały szereg pytań do jej autorki – Katarzyny Wasilkowskiej. Odpowiedzi na te pytania zawiera poniższy film pisarki, który grupa V obejrzała w przedszkolu. Spotkanie zostało zrealizowane i sfinansowane w ramach projektu Dyskusyjny Kluby Książki dla dzieci.

Katarzyna Wasilkowska DKK

Autorka książek dla dzieci i młodzieży – Katarzyna Wasilkowska odpowiada na pytania przedszkolaków z Polanki Wielkiej. Spotkanie finansowane w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki.

Opublikowany przez Publiczna Biblioteka GCK w Polance Wielkiej Piątek, 30 października 2020